США погодилися вивести з-під своїх санкцій дочірню компанію «Роснєфті», яка працює в Німеччині. Про це пише агентство Bloomberg. Як відомо, кілька днів тому у Вашингтоні на переговорах з Дональдом Трампом був німецький канцлер Фрідріх Мерц, передає Slawa TV.