«Вони з'їли зебр, вони вкрали гроші». Такою іронічною фразою очільник МЗС Польщі Радослав Сікорський прокоментував «закиди» свого угорського колеги про нібито «українську мафію, яка перевозить гроші територією Угорщини». Відповідний допис польський міністр розмістив у своїх соцмережах, передає Slawa TV.