Для Ірану історично характерно сприймати Велику Британію як зло і погану країну. Про це в етері Slawa TV сказав колишній старший офіцер британської військової розвідки Філіп Інґрем. Він додав, що саме це спонукає Іран вчиняти різноманітні ворожі дії проти його держави.