Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, а також посол України в Польщі Василь Боднар вшанували 212-ту річницю з дня народження Тараса Шевченка, поклавши квіти до пам'ятника поету та художнику у Варшаві. На заході також були присутні представники української спільноти у Польщі, передає Slawa TV.