Президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що підписав 167 із 194 законів, які надійшли на його розгляд від початку каденції, і відкинув звинувачення у блокуванні роботи уряду, назвавши їх «політичною маніпуляцією». У заяві, опублікованій у соцмережі X, президент повідомив, що 9 березня підписав ще десять законів, передає Slawa TV.