Американські спецслужби перехопили зашифрований радіосигнал, який, ймовірно, мав на меті активізацію «сплячих» іранських агентів за кордоном. Про це сьогодні повідомила телекомпанія ABC News, передає Slawa TV. Органам безпеки було наказано підвищити свою готовність.