Польська поліція відзначила вчинок 36-річного українця, який знайшов гаманець із документами та значною сумою грошей та передав його до поліції. Про це передає Slawa TV із посиланням на поліцію міста Пнєви у Великопольському воєводстві на заході країни. Зазначається, що в гаманці були документи, а також 10 500 злотих і 1 555 євро.