Віцепрем'єр-міністр й міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що вважає вето президента країни Кароля Навроцького на закон про програму SAFE було помилкою і невдалим рішенням. За його словами, «варто за це вибачитися», що могло б «розрядити атмосферу», передає Slawa TV.