Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив про поступове припинення постачання газу в Україну до моменту відновлення транспортування нафти нафтопроводом «Дружба». Про це він повідомив у середу у відеозверненні, оприлюдненому у соцмережах. За словами Орбана, Будапешт змушений вдатися до нових заходів, щоб подолати «нафтову блокаду» та гарантувати енергетичну безпеку країни, передає Slawa TV.