У рамках благодійної акції «Сілезьке воєводство для України» до Києва, Львова та Кременця, а також на Сумщину поїхала гуманітарна допомога. Місцеві органи влади, підприємства та установи регіону організували передачу українським містам двох автобусів та 26 генераторів, передає Slawa TV.