Президент Сербії Александар Вучич повідомив, що сербська армія виявила вибухівку біля газової інфраструктури, яка з’єднує його країну з Угорщиною. Про це він розповів у телефонній розмові з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, передає Slawa TV.