Служба безпеки України спільно з Бюро економічної безпеки та Офісом Генерального прокурора розкрили шахрайську схему в сфері видобутку газу, яка завдала державі понад 295 млн грн збитків. Про це повідомляє СБУ, передає Slawa TV. За даними слідства, організаторами оборудки були колишні посадові особи АТ «Укргазвидобування» та афілійовані з ними підприємці.