Лідер провідної опозиційної сили Угорщини Петер Мадяр заявив, що Сполучені Штати залишатимуться ключовим партнером країни у разі перемоги його партії на парламентських виборах. Відповідну заяву він оприлюднив у соцмережі X, передає Slawa TV.