Якби США завдали масованого удару по Ірану, яким погрожував Дональд Трамп ще вчора, 7 квітня, це викликало би удар у відповідь з боку Тегерану і спричинило колапс світової енергетики та економіки. Про це в етері програми «Український фокус» на Slawa TV сказав дипломат, колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко. Тож, за його словами, переміг у нинішній ситуації з перемир'ям насамперед здоровий глузд.