Телефонна розмова Віктора Орбана з Владіміром Путіним, в якій угорський прем’єр називає себе «мишею», яка допомагає «леву», могла б залишитися дипломатичним анекдотом, якби не одне але — стенограму бесіди оприлюднили за лічені дні до угорських виборів.