Віцепрезидент США Джей Ді Венс у неділю поїхав з Ісламабаду після безрезультатних переговорів з Іраном щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході. Напередодні Венс повідомив, що переговори тривали 21 годину, однак завершилися без досягнення угоди, передає Slawa TV. Іранські медіа також підтвердили провал переговорів.