Президент США Дональд Трамп заявив, що від 13 квітня всі морські перевезення з та до портів Ірану будуть блокувати. Про це повідомляє Центральне командування США, передає Slawa TV. Згідно із заявою, обмеження стосуватимуться суден усіх країн, які заходять або виходять з іранських портів і прибережних районів, включно з об’єктами в Перській та Оманській затоках.