На Харківщині поблизу селища Ветеринарне російські військові під час так званого «великоднього перемир’я» розстріляли чотирьох українських військовополонених. Про це повідомляє Угруповання об’єднаних сил, передає Slawa TV. Згідно з відеоматеріалами, 11 квітня російські окупанти після захоплення розстріляли беззбройних українських захисників.