Техніку, яка працювала на реконструкції дороги, що веде до майбутньої атомної електростанції у Слайшеві (Поморське воєводство), підпалили. Про це повідомила польска поліція, передає Slawa. У середині квітня внаслідок цієї пожежі згоріли п'ять машин.