У ніч на 23 квітня російські війська атакували Дніпро. Про це повідомив керівник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, передає Slawa. За його словами, внаслідок ударів загинули двоє людей, ще десятеро — дістали поранення. У різних районах міста виникли пожежі, пошкоджено житлові будинки.