Україна отримає 100 млн євро від міжнародних партнерів на підготовку до зими через Фонд підтримки енергетики. Про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль за підсумками засідання «енергетичного Рамштайну», передає Slawa. За словами міністра, під час зустрічі партнери також погодилися працювати над залученням додаткових 829 млн євро до Фонду.