Цієї ночі Одещина знову зазнала масованої атаки російських дронів. Про це повідомив керівник Одеської ОВА Олег Кіпер, передає Slawa. За даними рятувальників, найбільше постраждала районна лікарня — в неї влучив ударний БпЛА. Повністю зруйновано приймальне відділення, серйозних пошкоджень зазнали терапевтичне, кардіологічне та хірургічне відділення, а також кабінети УЗД і рентгену.