Напередодні Україна зафіксувала підозрілу активність на українсько-білоруському кордоні з боку Білорусі. Про це у зверненні повідомив Глава держави Володимир Зеленський, передає Slawa. Він запевнив, що Київ належно реагуватиме у разі будь-якої загрози суверенітету держави.