У Вашингтоні 4 травня сталася стрілянина неподалік Білого дому. Про це повідомила Секретна служба США, передає Slawa. За даними відомства, під час патрулювання співробітники Секретної служби помітили чоловіка, який відкрив вогонь у їхньому напрямку після спроби втечі. У відповідь правоохоронці застосували зброю, поранивши нападника.