Угорщина тихо вислала російського дипломата, якого спецслужби країни ідентифікували як агента російської Служби зовнішньої розвідки (СЗР). Як стверджує угорський розслідувальний портал VSquare, рішення стало можливим лише після поразки партії Віктора Орбана на парламентських виборах, передає Slawa TV.