Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо під час візиту до Москви заявив, що вважає себе «чорною вівцею Європейського Союзу» через свою позицію щодо Росії та війни в Україні. Про це повідомляє Slawa TV з посиланням на словацькі медіа.