У Варшаві у вівторок, 12 травня, нагородили орденом «За заслуги» III ступеня поляків, які після початку повномасштабної війни активно допомагають Україні у її боротьбі з російським агресором. Як передає Slawa, нагороди від президента України вручив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.