Двом повнолітнім учасникам жорстокого нападу на групу молоді у Варшаві, до якої входили четверо українців та одна полька, висунули обвинувачення у побитті з використанням небезпечного знаряддя. Прокуратура внесла клопотання про їх арешт, передає Slawa. Трьом іншим учасникам інциденту від 15 до 16 років, тому суд вирішив помістити їх у спеціальний ізолятор для неповнолітніх.