Пентагон планує знизити ранг командування сухопутних сил (US Army) в Європі та Африці. Про це у п'ятницю повідомив портал NOTUS, посилаючись на обізнані з цим питанням джерела, передає Slawa. За словами журналістів, це має бути частиною реорганізації американської військової присутності на континенті.