Упродовж вихідних міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів телефонні переговори з віцепрем'єр-міністеркою та очільницею МЗС Угорщини Анітою Орбан. Про це повідомили в дипломатичному відомстві України, передає Slawa.