Збройні сили Білорусі сьогодні розпочали тренування військових частин щодо бойового застосування ядерної зброї. Відповідне повідомлення поширило міністерство оборони цієї країни, передає Slawa. Підкреслено, що навчання проходять у взаємодії з росіянами.