Міністерство оборони США скоротило кількість бригадних бойових груп у Європі з чотирьох до трьох. Про це повідомив речник Пентагону Шон Парнелл, передає Slawa. За його словами, це означає повернення до рівня американської військової присутності, який був у 2021 році.