Українсько-угорські експертні консультації щодо угорської меншини на Закарпатті розпочалися сьогодні в онлайн-режимі. Про це на платформі Х оголосили міністр закордонних справ України Андрій Сибіга та його угорська візаві Аніта Орбан, передає Slawa.