Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр зустрівся з президентом Польщі Каролем Навроцьким у Бельведері — президентському палаці у Варшаві — під час свого офіційного візиту. Головними темами зустрічі були польсько-угорські відносини та підтримка угорських зусиль щодо незалежності від російського газу, передає Slawa.