Київ розглядає Білорусь як співучасника російської агресії та продовжує фіксувати факти використання її території для атак по Україні. Про це на брифінгу заявив український міністр закордонних справ Андрій Сибіга, передає Slawa. За словами міністра, Україна вже передала зібрані матеріали міжнародним організаціям і працює над юридичними механізмами притягнення до відповідальності всіх причетних до вчинення злочину агресії.