Після масованого кремлівського обстрілу України в ніч на 24 травня Київ ініціює термінове засідання Ради безпеки ООН, а також спільний саміт Форуму ОБСЄ зі співробітництва у сфері безпеки та Постійної ради організації. Про це заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, передає Slawa. За словами глави зовнішньополітичного відомства, українські дипломатичні місії отримали доручення максимально залучити міжнародні механізми реагування після чергової російської атаки.