МЗС Росії оприлюднило заяву, у якій сказано, що росіяни будуть завдавати «системні» удари по об'єктах українського ВПК у Києві. Вони також звернулися до іноземців, зокрема дипломатів, щоб ті не наближалися до цих об'єктів, «розкиданих по всьому місту», передає Slawa.