Під час IV Міжнародного саміту міст і регіонів, який нині пройшов у Києві, президент України Володимир Зеленський вручив нагороди очільникам ряду іноземних міст. У цьому списку — лише два населених пункти Польщі, передає Slawa. Зокрема, Глава держави відзначив Ґданськ та Плонськ.