Підрозділи космічної розвідки Головного управління розвідки Міноборони України отримали вже понад 5 900 радіолокаційних супутникових знімків у межах проєкту «Народний супутник», який працює з вересня 2022 року. Про це повідомляє ГУР, передає Slawa. За даними спецслужби, нові знімки надходять щодня. Їх використовують для моніторингу ситуації на тимчасово окупованих територіях України, а також на території Росії.