Збірна України з футболу обіграла команду Польщі з рахунком 2:0 у товариському матчі. Про це повідомляє Українська асоціація футболу, передає Slawa. Поєдинок відбувся у Вроцлаві та став першим для національної команди під керівництвом Андреа Мальдери.