Німецькі підприємці вперше з початку повномасштабної війни Росії проти України візьмуть участь у Санкт-Петербурзькому міжнародному економічному форумі, який стартує цього тижня. Про це повідомив голова німецько-російської зовнішньоторговельної палати (AHK) Маттіас Шепп, передає Slawa. За його словами, участь їх бізнесу пояснюється бажанням зберегти економічні контакти з Кремлем на випадок припинення вогню, а також не втратити доступ до великого ринку.