Уже відомо про 16 загиблих унаслідок ворожої атаки на Дніпро. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної адміністрації Олександр Ганжа, передає Slawa. Крім того, згідно з рішенням міського голови Дніпра Бориса Філатова, середу 3 червня у місті оголосили Днем жалоби.