У ніч на 3 червня тимчасово окупована Запорізька атомна електростанція вкотре втратила зовнішнє електропостачання. Це вже 17-й блекаут на станції з моменту її захоплення російськими військами та п’ятий випадок від початку поточного року, повідомляє Slawa із посиланням на компанію «Енергоатом».