Колишній прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан особисто наполіг на проведенні березневого рейду проти українських інкасаторів, під час якого угорські силовики вилучили близько 27 млрд форинтів готівкою та інвестиційне золото. Про це йдеться у розслідуванні Telex, яке посилається на джерела, обізнані з перебігом операції.