Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш повідомив, що передав міністру оборони США Піту Гегсету офіційну пропозицію щодо створення нової постійної бази американських військ у Польщі. Він додав, що Польща створить привабливі умови, щоб США збільшили свою присутність на її території.